امنيت هاست و موارد ضد هك

سوالات خود را قبل از خرید در این انجمن مطرح کنید
قفل شده قفل شده
linker
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

امنيت هاست و موارد ضد هك

پست توسط linker »

1--- من از هك و ضد هك چيزي سر در نميارم ولي ميخوام امنيت سايتم تامين بشه تا كسي نتونه اونو هك كنه براي اين قضيه بايد چه بكنم؟؟ و در سرويسهاي هاست مشهد تيم چه مواردي پيش بيني شده؟ 8O

2--- آيا اين امكان وجود داره كه به ماژولهاي موجود آدرس ديگري داده بشه ؟ مثلا بجاي http://www.mashhadteam.com/modules.php?name=Forums از آدرس http://www.mashhadteam.com/forum براي لينك و.. استفاده بشه؟ :arrow:

PcBoyIr
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: مشهد
تشکر کرده: 1 دفعه
تماس:

پست توسط PcBoyIr »

سلام دوست من
برای امنیت و سرور خودمون رو تضمین میکنیم .
در مبحث امنیت وب سایت شما => من نتونستم سایتتون رو ببینم که بهتون بگم از چه سیستمی استفاده کنید که امن تر و مناسب تر باشه در اون زمینه کاری .
irist
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط irist »

سلام دوست عزيز.
براي امنيت بايد بگم كه دو كار بايد انجام بشه.
1:امنيت سرور 2:امنيت سايت
در مورد امنيت سرور بايد ادمين سرور تصميم بگيره و كارهايي مي تونه انجام بده كه سرور رو سكور كنه.
و اين كار رو بايد به دست كسي بسپاري كه اين كاره باشه.
براي امنيت وبسايت بايد بگم كه تنها راه اينه كه پرميشين بندي هاي سايت رو درست كني.همچنين اگر به زبان پي اچ پي تسلط داشته باشي باگهاي اونو پتچ كني.همچنين فايلهاي كانگفيگ رو ديكود كني و .....
اين مباحث هستش براي امنيت.
ولي اگر كمكي از دست من بر مياد من در خدمتم و مي تونيد با اين ايميل باهام در تماس باشي
Faghat_Be_Khatere_To6000@Yahoo.com
نكته:آماده به هر نوع همكاري به صورت رايگان هستم.
موفق باشيد
Islamic Republic Of Iran Security Team

Www.Irist.Ir
linker
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

پست توسط linker »

دوست عزيزم جنابirist واقعا از راهنماييتون ممنونم و حتما باهاتون تماس ميگيرم
جنابpcboyir ضمن تشكر از پاسختون
من براي سايت خودم نميخوام براي سايت يك شركت ميخوام كه در حال طراحيه... سيستم اون هم php Nuke هستش و حتي احتمال داره از ميزباني مشهدتيم استفاده كنيم
چون پيش بيني ميكنيم تعداد بازديدمون خيلي بالا باشه امنيت اون برامون خيلي مهمه جوري كه به هيچ وجه امكان هك وجود نداشته باشه و همينطور بازخواني اطلاعات ويا شناسايي آدرسهاي آي پي توسط هكرها هم غيرممكن باشه
ميخوام بدونم از چه سيستم امنيتي بايد استفاده كرد و آيا امكان نصب برنامه هاي اون برروي سرورها و ناك فارسي مشهد تيم وجود داره؟
مرسي
قفل شده قفل شده

بازگشت به “سرویس هاستینگ مشهدتیم”