یک مجموعه نرم افزار خوب معرفی کنی

بحث و گفتگو راجع به نرم افزارهاي مختلف كامپيوتري
موضوع جدید ارسال پست

کدام مجموعه نرم افزاری

گردو
1
33%
کینگ پرند
2
67%
لرد
0
بدون راي
MRT
0
بدون راي
مجموعه های دیگه
0
بدون راي

مجموع رای گیری: 3
Ghazal_zamani
کاربر جدید
کاربر جدید

یک مجموعه نرم افزار خوب معرفی کنی

پست توسط Ghazal_zamani »

سلام من میخواستم یک مجموعه نرم افزاری بخرم چون اینترنت نامحدود ندارم همه نرم افزارهای مورد نیازمو دانلود کنم
وقتی رفتم بازار کلی مجموعه با اسمهای مختلف با قیمت بالا 20000 تومان گذاشتند چون می خواستم یک مجموعه خوب بخرم می خواستم بدون اگه کسی خریده بهترین مجموعه نرم افزاری تو بازار کدام است

soheil2
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط soheil2 »

تصادفا مسیرم خورد به این پست گفتم شاید بتونم کمکی بهتون کنم.به دلائل بسیار من مجموعه گردو را بهتون پیشنهاد میکنم.
بهتر از این گیرتون نمیاد.چراکه تمام نرم افزارهاش تست شده وبدون محدودیت هستندند.چه ازنظر زمانی چه از حیث امکانات و
بسیاری جهات دیگر. این مجموعه شما را کاملا بی نباز خواهند کرد.
Ghazal_zamani
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط Ghazal_zamani »

soheil2 نوشته شده:تصادفا مسیرم خورد به این پست گفتم شاید بتونم کمکی بهتون کنم.به دلائل بسیار من مجموعه گردو را بهتون پیشنهاد میکنم.
بهتر از این گیرتون نمیاد.چراکه تمام نرم افزارهاش تست شده وبدون محدودیت هستندند.چه ازنظر زمانی چه از حیث امکانات و
بسیاری جهات دیگر. این مجموعه شما را کاملا بی نباز خواهند کرد.

ممنونم میشه بفرمایید قیمت محصول چنداست و دارای چه ویژگی های هست مثل تعداد DVD و..
من سیستم عاملم vista 64bit است آیا برنامه های این مجموعه که می فرمایید را روی vista 64 تست کردید؟
soheil2
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط soheil2 »

باسلام.محصولات گردو از سال 2008 تاکنون منتشر میشوند.معمولا عرضه مجموعه سالی 2 بار در فصول تابستان و زمستان تحت همین عناوین (تابستان یا زمستان مثلا 2010 )صورت میگیرد.آخرین مجموعه متعلق به تابستان 2010 درقالب 14 دی وی دی شامل بیش از 2000 نرم افزار کاملا کرک شده وبدون نقص وبدون محدودیت وعاری از هر گونه آلودگی ودر ضمن آخرین ورژن به قیمت 29000 هزار تومان عرضه شده است. نرم افزارهای این مجموعه روی ویندوز های XP & VISTA& 7 هم نسخه 32بیتی وهم نسخه 64بیتی کاملا تست شده وسازگار هستند.در ضمن دربخش بوت دیسکها علاوه بر بزخی ابزازهای کم نظیر ویندوزهای عالی واورجینال بینظیری راخواهید داشت.(XP & 7 &VISTA ) برای کسب اطلاعات کامل به این آدرس مراجعه کنید. http://gerdoo.net/show.php?uid=5026
Ghaasem
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط Ghaasem »

گردو روی مجموعش زده که روی همه ویندوزها نصب میشه ولی همه دروغه. تبلیغات دروغین و الکی. چون خیلی از برنامه هاش روی ویندوز 7 نسخه 64 بیتی نصب نمیشه و چند تا برنامه هم بود که لازم داشتم و توش نبود.
پیشنهاد می کنم به جای دروغ و دونگ و به جای تبلیغات چرت و الکی برید برنامه ها رو حداقل یک مرتبه نصب و تست کنین.
اگه این پکیج مجانی هم عرضه بشه دیگه ارزش تست نداره. چون ممکنه ویندوزمو هم خراب کنه.
در ضمن تصادفاً مسیرتون خورد؟!! مگه تاکسیه ؟!!
sanajoo
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط sanajoo »

بابا 29000 تومن خیلی گرونه من که23000 کینگ گرفتم راضی ام اگه کارت طلایی هم داشته باشی 20% تخفیف داری . برنامه هاش هم اصولا نسبت به بقیه شرکت ها خیلی کم ایرادتره چون قدیمی تره خوب.
Ghazal_zamani
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط Ghazal_zamani »

ممنون از همه دوستان راستش من مجموعه کینگ پرند رو خریدم چون فروشنده هم می گفت شرکتش معروفتره قیمتش و بسته بندی هم که داشت خیلی اصولی تر و مرتب تر بود مخصوصا مجله راهنما که همراهش هست خیلی با کیفیت و پر از مطالب آموزشی بود که خیلی بدردم خورد. قیمتش 23000 تومان هست ولی من 20 تومان خریدم تصویر گردو هم به نظرم جالب اومد ولی یک مشکل داشت که هم DVD هاش کمتر بود هم قیمتش بیشتر !!
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “نرم افزار”