توان سرعت موتور هارديسك و ويندوز

98, ME , 2000 , XP , 2003
موضوع جدید ارسال پست
ali1375
کاربر فعال
کاربر فعال

توان سرعت موتور هارديسك و ويندوز

پست توسط ali1375 »

با سلام: من مي خواستم بدانم كه چگونه مي توان سرعت موتور هارديسك را بالا برد در ضمن ويندوز ايكس پي من دير مي آيد حدود چهل لودينگ پر مي كند و بعد مي آيد لطفا من را در اين دو زمينه راهنمايي كنيد با تشكر

mahdi
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط mahdi »

ميزان سرعت هارد ديسك مربوط به سخت افزار هارد ديسك ميشه و شما نمي توانيد تعداد دور هارد رو افزايش بدهيد و اما در مورد استفاده از هارد ميتوانيد با رعايت نكاتي اندكي سرعت هارد رو افزايش بدهيد از جمله Defrage نمودن هارد
مهدي
مردي از دياري ديگر

http://irbook.ir
mehrdad-t
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mehrdad-t »

دوست گرامي ، با آرزوي سلامتي براي شما بايد به اين نكته اشاره كنم كه سرعت هارد ديسك از لحاظ الكترونيكي قابل افزايش نيست ، ولي شما ميتوانيد با تفرق زدايي (Defragment) كردن هارد سرعت دسترسي به اطلاعلت خود را افزايش دهيد. از طريق Start - Prgram Files (All Programs) - Accessories - Disk Defragmenter در محيط ويندوز ميتوانيد اين كار را انجام دهيد. اما در مورد سرعت بالا آمدن ويندوز توجه به چند نكته ضروري است 1- توجه به نياز هاي ويندوز XP از جمله ميزانهارد ديسك مورد نياز براي اجراي ويندوز و مقدار Ram از مهمترين نكته ها است. 2- دقت در نصب برنامه ها . گاهي نصب تعداد زيادي برنامه كه بسياري از آنها كاربرد زيادي براي ما ندارند ، سرعت كار ما را كاهش ميدهد. 3- تمييز كردن رجيستري از طريق نرم افزارهاي مربوطه (regclean از مشهورترين آنهاست.) 4- نصب مجدد ويندوز. اين توصيه خود بيل گيتس است كه به طور منظم هر سه ماه يك بار ويندوز را با نصب مجدد آن بر روي نسخه قبلي Update كنيم ( چه بهتر اينكه اين بازه را به كمتر از سه ماه كاهش بدهيم.) 5- ويروسها. تنها راه راحت شدن از شر اين موجودات پاك كردن آنها توسط يك Anti virus است. 6- آخرين نكته اينكه به دنبال نسخه خانگي ويندوز باشيم (Home edition ) . خيلي سريعتر از نسخه Professional است. بهترين راه حل هميشه با صبر كردن به دست مي آيد.
ali1375
کاربر فعال
کاربر فعال

پست توسط ali1375 »

از پاسخهاي شما بسيار متشكرم. :D :D
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ويندوز”