مشکل عجیب در فوتوشاپ...

محل مطرح كردن سوالات شما
موضوع جدید ارسال پست
mani_111
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 1 دفعه

مشکل عجیب در فوتوشاپ...

پست توسط mani_111 »

سلام
من خیلی با فوتوشاپ کار میکنم ، هر چند وقت یکبار مشکلی برام پیش میاد به این صورت که وقتی متنی رو با هر فونتی و با هر زبانی در صفحه ی خالی و یا برروی عکس قرار میدم به شکل خیلی بد کیفیتی در میاد که دور نوشته بصورت مربع مربع در میاد بصورت تصویر زیر:

تصویر

این نکته رو هم بگم که بیشتر اوقات من مشکلی ندارم و خود به خود بعد از چند مدت کارکردن با فوتوشاپ این مشکل برام بوجود میاد و واقعا برام تبدیل به یک مشکل جدی شده چون تو کیفیت نهایی کار شدیدا تاثیر میذاره...
از کاربران مجرب میخوام که لطفا یه راه حل به من بدن
باتشکر.

fire
فروم باز
فروم باز
محل اقامت: تالار گفتمان
تشکر کرده: 3 دفعه
تماس:

پست توسط fire »

اول سلام ....
دوم اینکه ببین .. یه چند تا سوال دارم ... اولا مستقیم توی خود فوتوشاپ تایپ میکنی یا با یه نرم افزار کمکی ...
دوما ... تا حالا امتحان کردی که مجدد نصب کنی فوتوشاپ ؟؟
سوما ... از کدوم ورژن استفاده میکنی ....
یا علی ...
mani_111
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 1 دفعه

پست توسط mani_111 »

سلام
من از فوتوشاپ cs2 فارسی(نسخه خاورمیانه) استفاده میکنم و مستقیم تایپ میکنم
خیر،تاحالا امتحان نکردم،من دنبال یه راه حل اساسی میخوام که این مشکل رو کاملا رفع کنم،آخه چه دلیلی میتونه داشته باشه که خود به خود این مشکل بوجود بیاد؟! ، سوال اصلی من اینه...امیدوارم که تونسته باشم منظورمو برسونم...
با تشکر
fire
فروم باز
فروم باز
محل اقامت: تالار گفتمان
تشکر کرده: 3 دفعه
تماس:

پست توسط fire »

باز هم اول سلام ....
دوم اینکه به نظر من اگه امکانش و داری حتما یه بار مجدد نصب کن ... دنبال دلیلش هم اگر هستی باید بگم که من مدتهاست با فوتوشاپ سر و کله میزنم .... مشکلات پیچیده ای دیدم که شاید خیلی ها حنی باورشون هم نشه ....
و فقط یه دلیل داره به نظر من .....
اونم اینه که ما به صورت اورجینال از این نرم افزار ها استفاده نمیکنیم ... اکثرا به صورت کرک شده در اختیار ما قرار میگیره ... پس طبیعیه که با این مشکلات مواجه بشیم ....
من خودم CS3 استفاده میکنم ..... هر زمان به اینترنت وتصل میشدم به صورت اتومات شروع میکرد به جستجو و وقتی متوجه میشد کرک شده است بعضی شاخه ها رو پاک میکرد ... و همین باعث میشد دیگه بالا نیاد ....
تا بالاخره فهمیدم و جلوی اتصالش به اینترنت و گرفتم ....
به هر حال مجدد نصب کن تا انشالله مشکلت حل شه ....
منتظر نتیجه هستم ... یا علی
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “فتوشاپ”