<<--WAP و WML-->>

مثل ساختن برنامه هاي نصب كننده و ...
fahima
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: زير آسمان خدا

<<--WAP و WML-->>

پست توسط fahima »

با سلام
همون طور كه مي دونين WAP يعني Wirless Application Protocol. و WML زبانيه كه براي اين استاندارد استفاده ميشه..و با اون ميتونيم برنامه هايي رو براي سيستم هاي موبايل بنويسيم كه بتونيم صفحات اينترنت رو در گوشي هاي موبايل ببينيم..
حال ميخواستم از كساني كه آشنايي دارند بپرسم آيا اين زبان خوبه ياد بگيريم يا نه؟
يعني آيا در ايران كاربرد دارد؟
ممنون ميشم جواب بدين..
با تشكر از همه:فهيمه 8)

mahdi
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط mahdi »

سلام
تا چند وقت ديگه يك مقاله كامل ميدهم
موفق باشيد
مهدي
مردي از دياري ديگر

http://irbook.ir
venus
کاربر معمولی
کاربر معمولی

پست توسط venus »

منتظريم
fahima
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست توسط fahima »

مرسي آقا مهدي..
لطفا اگه ميشه اينو هم بگين كه در ايران آيا كاربردي داره كه ما بخوايم بريم دنبالش؟
با تشكر:فهيمه :idea:
mahdi
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط mahdi »

سلام
اول اينكه براي اين كار يك WAP سرور نياز داريد. من با دوستام در مخابرات براي همين مورد تماس خواهم گرفت تا ببينم آنها كاري كردند يا خير.
در مورد چيزي كه گفتين من يك نكته عرض كنم . آنهم اينكه هميشه به دنبال يادگيري چيزي نباشيد كه در همين زمان براي شما كاربرد داشته باشه. اگر الان اين امكان وجود نداشته باشه مطمينا در آينده نزديكي اين امكان ايجاد خواهد شد آن زمان شما يك گام از ديگران جلوتر خواهيد بود. البته اين يك نظر شخصيه. چون واقعا بچه هاي كامپيوتر ما توانايي هاي زيادي دارند كه بايد در ابتدا خودشون قدر خودشون رو بدونند.
موفق باشيد.
در ضمن كار مقاله به 50٪ رسيد. اگه خدا بخواهد و بچه ها مايل باشند wmlscript و مباحث Mobile Programming رو مطرح خواهيم كرد
موفق باشيد
مهدي
مردي از دياري ديگر

CenoByte
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

پست توسط CenoByte »

با سلام خدمت همه دوستان.من در زمينه برنامه نويسي به تازگي يك كنفرانس در دانشگاهمون اراپه دادم.منابع بسياري هم در اين زمينه دارم.اين پنج شنبه هم كارگاه عملي اين موضوع رو اراپه ميدم.ولي با تحقيقاتي كه من انجام دادم اولا اينكه در تهران شبكه وپ راه اندازي شده است.دوما اينكه با آمدن سيستم عاملهايي چون win ce ...palm os فكر ميكنم ديگر نيازي به يادگيري اين زبان نباشد.
در ضمن من emulator اين زبان رو دارم.در ضمن ببخشيد ها آقا مهدي درست نيز تبليغ بكنم ولي من در سايتم يك قسمت مخصوص موبايل programming گذاشتم.اميدوارم فعاليت دوستان رو در اونجا ببينيم.
موفق باشيد.
fahima
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست توسط fahima »

mahdi نوشته شده:سلام
اول اينكه براي اين كار يك WAP سرور نياز داريد. من با دوستام در مخابرات براي همين مورد تماس خواهم گرفت تا ببينم آنها كاري كردند يا خير.
در مورد چيزي كه گفتين من يك نكته عرض كنم . آنهم اينكه هميشه به دنبال يادگيري چيزي نباشيد كه در همين زمان براي شما كاربرد داشته باشه. اگر الان اين امكان وجود نداشته باشه مطمينا در آينده نزديكي اين امكان ايجاد خواهد شد آن زمان شما يك گام از ديگران جلوتر خواهيد بود. البته اين يك نظر شخصيه. چون واقعا بچه هاي كامپيوتر ما توانايي هاي زيادي دارند كه بايد در ابتدا خودشون قدر خودشون رو بدونند.
موفق باشيد.
در ضمن كار مقاله به 50٪ رسيد. اگه خدا بخواهد و بچه ها مايل باشند wmlscript و مباحث Mobile Programming رو مطرح خواهيم كرد
موفق باشيد
سلام
من شنيدم شبيه ساز وپ هم وجود داره.نميدونم چيه....
ما منتظر مقالتون هستيم.مطمن باشيد خيلي نياز داريم :wink:
با تشكر
fahima
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست توسط fahima »

CenoByte نوشته شده:با سلام خدمت همه دوستان.من در زمينه برنامه نويسي به تازگي يك كنفرانس در دانشگاهمون اراپه دادم.منابع بسياري هم در اين زمينه دارم.اين پنج شنبه هم كارگاه عملي اين موضوع رو اراپه ميدم.ولي با تحقيقاتي كه من انجام دادم اولا اينكه در تهران شبكه وپ راه اندازي شده است.دوما اينكه با آمدن سيستم عاملهايي چون win ce ...palm os فكر ميكنم ديگر نيازي به يادگيري اين زبان نباشد.
در ضمن من emulator اين زبان رو دارم.در ضمن ببخشيد ها آقا مهدي درست نيز تبليغ بكنم ولي من در سايتم يك قسمت مخصوص موبايل programming گذاشتم.اميدوارم فعاليت دوستان رو در اونجا ببينيم.
موفق باشيد.
سلام
ميشه در يه تاپيك جداگانه اي بيشتر در مورد سيستم عاملهايي كه گفتين توضيح بدين؟
مگه چه جورين كه ديگه نيازي به يادگيري اين زبان نيست؟
دوما اينكه emulator چيه؟
در مورد سايتتون هم بايد بگم كه چند بار رفتم.سايت خوبيه.
موفق باشيد..
با تشكر:فهيمه
mahdi
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط mahdi »

يك انجمن به بخش سيستم عامل اضافه شد. كه مربوط به اين گونه سيستم عامل هاست.
ميتونيد بحث رو انجا ادامه بديد.
مهدي
مردي از دياري ديگر

CenoByte
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

پست توسط CenoByte »

به روي چشم.
fahima
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست توسط fahima »

mahdi نوشته شده:يك انجمن به بخش سيستم عامل اضافه شد. كه مربوط به اين گونه سيستم عامل هاست.
ميتونيد بحث رو انجا ادامه بديد.
مرسي آقا مهدي خوب كاري كردين :idea:
fahima
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست توسط fahima »

CenoByte نوشته شده:به روي چشم.
مرسي
ما منتظرتونيم :wink:
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “عمومي”