مراحل شکست از دیدگاه رندی کیج!

راههای رسیدن به موفقیت
موضوع جدید ارسال پست
PcBoyIr
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: مشهد
تشکر کرده: 1 دفعه
تماس:

مراحل شکست از دیدگاه رندی کیج!

پست توسط PcBoyIr »

مراحل شکست از دیدگاه رندی کیج!! ( ادب از کی آموختی از بی ادبان )

1- دنبال پنیر های مجانی توی تله موش باش!
باور کن همه چیز باید مجانی باشه ، 5 دلاری اضافه ای رو که فروشنده مغازه اشتباهی بهت داده ، برنگردون ؛ یه راهی پیدا کن که یک کابل مجانی ( برق یا تلفن ) برای خونه ات پیدا کنی؛ و تلاش کن یه روزنامه مجانی پیدا کنی که مطمئن باشی دیگه کسی اونو نمی خونه؛ خلاصه همش دنبال چیزای مجانی باش و خوش باش که مدام در حال بلند کردن و سرقت هستی!

2- هر روز با خودت مرور کن که چطور می تونی یه ورشکسته باقی بمونی!

حواستو جمع کن که تموم کلماتی رو که استفاده میکنی همه منفی باشن. یادم میاد که یه دوستی داشتم که همیشه سگ دو میزد برای اینکه طومار صورتحساباشو پرداخت کنه و اصلاً هم نمی دونست چطوری باید مبلغ لازم برای پرداخت صورتحساباش رو بدست بیاره و یا اینکه چطوری هر چیزی براش شروع خوبی داشته باشه ؛ با همه تلاشش برای پیش بردن کارهاش ، باز همه چیز سر جای اولش بر می گشت! خوب البته این کاملاً طبیعی بود چون اون هر روز به خودش می گفت : چقدر همه چیز بد پیش میره؛ کارها و برنامه هاش هم مطابق باور ذهنی اون پیش می رفتن!
بعضی از آدما فکر میکنن اگه توی صحبتا و درد دلاشون خودشونو کوچیک کنن نشونه یه جور ادب و نزاکته . جملاتی مثل " من همیشه هشت ام گرو نهمه " ممکنه ظاهراً شما رو توی دل اونا عزیز کنه اما اونا هم حکم قطعی رو در مورد شما صادر می کنن و براتون پیشگویی می کنن و نفوس بد می زنن که شما هیچ وقت موفق و پیروز نمی شین. بنابراین اگه می خوای به این وضعیت واقعیت ببخشی و هرگز ثروتمند نشی این جملات تاکیدی منفی رو مثل ذکر روزانه با خودتون تکرار کن :

• من هیچ وقت پول ندارم
• من هیچ وقت توی زندگیم پیشرفت نمی کنم
• همیشه اتفاقات بد ، برای من اتفاق می افته!

۳- همیشه آدمای متروک و شکست خورده و غمگین رو دور خودت جمع کن!

در این مورد یه کم جدی فکر کن..... 5 نفر از آدمهایی رو که توی زندگیت به شما نزدیک هستن رو در نظر بگیر و درآمد سالانه اونا رو با هم جمع کن و بعد تقسیم بر 5 کن ، حاصل کار در واقع همون درآمد سالیانه خودته ! فکر میکنی این محاسبات چرنده؟؟! ولی واقعیت داره!
به هر حال راه سوم برای اینکه مطمئن باشی هیچ وقت از ورشکستگی نجات پیدا نمی کنی، اینه که روابط دوستانه بسیار نزدیک با کسانی برقرار کنی که هیچوقت در زندگیشون راضی و خشنود نیستن ( شاکیان پایدار و استوار همیشگی!!) و یا کسانی رو انتخاب کنی که همیشه دیگران رو مسبب بدبختی خودشون می دونن و همینطور آدمهایی رو که همیشه غمگینن!!

۴-هیچ وقت منتظر ومتوقع خوشبختی نباش!

قبل از هرچیز اطمینان حاصل کن که یک شخصیت کاملاً منفی شدی ومدام داری نفوس بد میزنی!! اگر هم زمانی یک فرصت و شانس برات مهیا شد مدام به خودت بگو: " نه! نمیشه ، اصلاً عملی نیست"
برای مثال میتونی از نمونه های زیر استفاده کنی!

• من اونقدر باهوش نیستم که این کار رو انجام بدم!
• این اصلاً امکان پذیر نیست!
• من وقت و پول کافی برای انجام این کار رو ندارم!

در مقابل فرصتی که مصمم و کامل ومطابق با انتظار ذهنی شما پیش میاد ،چه واکنشی نشون میدی؟ انتظارت از زندگی چیه؟ وقتی بنا باشه از تمام ابزارهای ورشکستگی استفاده کنی ، ذهنت قدرتمند میشه[انرژی منفی رو دست کم نگیر چون قدرتش بسیار زیاده.

5- در تجارت و معامله یک عقیده افراطی داشته باشی !

آدمهای ورشکسته هیچ وقت چیزی نمی خرن که ارزش یک معامله خوب و منصفانه رو داشته باشه و معتقدن که تمام دنیا به اونا بدهکاره! بنابراین شرایط رو طوری مهیا کن که اساس خرید و معاملاتت بر این قرار بگیره که چقدر پول ذخیره میکنی نه اینکه اون خرید و معامله ارزش زندگیتو بالا ببره!! فراموش نکن تمام تلاش و تاکتیک هات بر این قرار بگیره که توی یک معامله دو طرفه به یک منفعت یک طرفه برسی!!

۶- همیشه این تصور رو داشته باش که انسانهای ثروتمند، شیطان صفت و خسیس هستن!

آدمهای ورشکسته همیشه یک انرژی و تصور منفی نسبت به پول وثروت دارن . میتونی برای اینکه قادر نیستی یک کار پر پول و پردرآمد رو انجام بدی ، خودت رو آزار بدی و دچار عقده روحی بشی . ضمناً میتونی تصور کنی کسانی که ثروتمند هستن ، خیلی افاده ای و مغرور هستن ، یا دزد هستن و یا زیادی خوش شانس، و در یک کلام تصور کنی که همه اونا شریر و شیطان صفت هستن. بله ذهنیت منفی نسبت به پول و ثروت ، متونه اونو برای همیشه از شما دور نگه داره!!

۷- هر چیزی رو که بهت می گن و میشنوی بدون چون و چرا قبول کن!

راحت و آسوده خاطر باش! تو تنها نیستی، خیلی از آدمها هستن که ناراحت و بدبخت و شکست خورده و ناراضی هستن! اگر یک زندگی پر از لاعلاجی و بیچارگی و نومیدی برای اونا کافی و مناسبه ، چرا برای تو نباشه؟! پس به این روند کسالت بار و آزار دهنده ادامه بده و هر چی بهت می گن و ازت انتظار دارن ، انجام بده. اصلاً تفکر رو فراموش کن! تا وقتی که رسانه ها ، دولتها ، مذاهب و باقی مردم بهت میگن که به چه چیزی فکر کنی ، دیگه نیازی نیست که بدونی چطوری باید فکر کنی. اگر می خوای همین جوری که هستی بمونی هیچ وقت سوال نکن و هر چیزی رو که می خونی یا می شنوی بدون چون و چرا قبول کن ! سوال کردن ها ، متفاوت فکر کردن ها ، و بدست آوردن استرانژی های جدید و مناسب فقط مختص آدمهای موفق و یا ثروتمندی مثل من(رندی گیج) ، بیل گیتس، راس پیرات و دونالد ترامپه!
ورشکسته باقی موندن خیلی ساده است و نیازی به مهارت و انرژی خاصی از طرف تو نداره.

با تمرین این 7 راهکار نتیجه بخش و مطمئن ، می تونی همیشه ناراضی ، ناخشنود ، ناکامل و ورشکسته باقی بمونی!

روز نا موفقی رو داشته باشی !!

موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “راههای موفقیت”