نيوک 8

انجمن مديران سايت مشهدتيم
موضوع جدید ارسال پست
ali-msh
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: آنجا که دل خوش است
تماس:

نيوک 8

پست توسط ali-msh »

خوب بچه ها واقعا دستتون درد نکنه واقعا زحمت کشيديد

برسيم به اين هشتمين آس ! :lol:

تو اين نسخه يک سري وعده ها داده شد که يکيش حل شدن مشکل html بود که همه تگ ها به جز چند تا ناقابل همه فيلتر و حذف ميشد

به قسمت ايجاد بلوک رفتم 4 تا عکس گذاشتم . يک فريم و يک تگ مارکي هم استفاده کردم

4 تا عکس که نشون داده نميشد . الکي دورشون بوردر افتاده بود . فريم و مارکي هم که اصلا حذف شده بودند

قرار بود مشکل html تو اين نسخه حل شده باشه ها ! امير جان شخصا گفتي که حلش کرديم

بعد يه نظر داشتم : بهتر نيست Preloader سايت اون نوشته ها رو نداشته باشه ، آخه يه عکس فينگيلي و دو خط نوشته ؟!؟ فکر کنم "هاي کلاس" تر هم بشه

علي شفق
amir
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: اینترنت
تشکر کرده: 2 دفعه
تماس:

پست توسط amir »

سلام علی جان
خبری که ارسال کردی رو دیدم مشکل هم داشت الان رو لوکال برطرف شده بعلاوه مشکلاتی که گفتند کلا داره برطرف میشه
یک آس درست حسابی هم اینکه ساختار اخبار عوض شده خیلی کاستومایز تر شده برای کاربر مخصوصا از لحاظ نظر دهی که دیگه لازم نیست کاربر 7 خان بره تا یک نظر بده و بکارگیری تصاویر ایده عال در کنار ادامه متن و...... نمای خیلی عالی داده به موضوع که جا داره از محسن تشکر کنم که زحمت این تحول رو در اخبار داد
امشب به امید خدا روی قالب اختصاصی انجمن کار میکنیم
من سعی میکنم مرحله های جدید رو اینجا بنویسیم که اگر کاربرا سئوال کردن کی میاد جواب تو آستین داشته باشید
در مورد لودینگ اول سایت کاملا موافقم صد در صد تغییر خواهد کرد
موفق باشید - امیر
[Zero-F]
amir
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط amir »

با سلام
نصب مد تشکر در تالارهای گفتمان
ایجاد بلوک ارسال اخرین پیغام ها بصورت وسط چین
مد تشکر که آنلاین بود اما بلوک نمایش اخرین پیغام های تالار گفتما نوشته شد و با طرحی تو مایه های قالب هماهنگ شد
تقریبا تمام مشکلاتی که از لحاظ فارسی سازی بود حل شده
امروز - فردا رو گروههای نیوک کار خواهیم کرد تا این مشکل قدیمی گروه ها که نمیشه یک ماژول یا یک بخش رو مختص یک گروه خاص کرد رو حل کنیم
تست نسخه دمو لطفا فراموش نشه هر چند که تا حالا نکات خیلی خوبی رو مدیران سایت اشاره کردند ولی به هر حال تا فرصت هست لطف کنید کامل تست کنید که باز هی مجبور به اصلاحیه دادن نشیم
موفق باشید- امیر
[Zero-F]
amir
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط amir »

با سلام
همون طوری که قبلا خدمتتون عرض کردم ساختار نیوز تغییر کرده که نمای صفحه اول اخبار رو در تصویر زیر مشاهده میکنید :
تصویر
ضمن اینکه نظردهی هم تغییر کرده برای اخبار و خیلی راحت تر و در دسترس تر شده
مجددا از محسن جان به خاطر زحمتی که برای این ماژول کشید تشکر میکنم همچنین از شما مدیران و دوستان گرامی
موفق باشید - امیر
[Zero-F]
ali-msh
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: آنجا که دل خوش است
تماس:

پست توسط ali-msh »

سلام

نميدونم چرا چشمم آب نميخوره که ايم مشکل تگ هاي html حل بشه

امير جان يه سر خبرنامه فنسي بزن ، تنظيمات اوليه انگار صفحش با لودينگ سايت مشکل داره

بعد اين link to us خودتون حق دسترسي پوشه آپلود رو محدود کردين ديگه ! اي کلک ها ! بعد انگار اين قسمتي که از سيستم طرف عکس ميگيره محدوديتي نداره چون exe و php هم گرفت
علي شفق
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “انجمن مدیران مشهدتیم”