لطفا کمکم کنید

سوالات شما در این بخش پاسخ داده می شود
موضوع جدید ارسال پست
jvdabzgor
کاربر جدید
کاربر جدید

لطفا کمکم کنید

پست توسط jvdabzgor »

تصویرسلام من یک سوالی در رابطه با وبلاگم داشتم،من در نظر دارم مطالب متنوعی در وبلاگم منتشر کنم مثلا مطالب دینی،ورزشی،هنری و ....، اما من یک مشکل خیلی بزرگ دارم،اون هم اینکه من میخوام موضوعات مختلفم رو دسته بندی(یا پوشه بندی) کنم و موضوعات مشابه رو کنار هم قرار بدم اما مشکلم اینکه وقتی چند مطلب در مورد موضوع(مثلا 1) انتشار کردم و چند روز بعد از چند مطلب در مورد موضوع(مثلا 2) انتشار کردم وبعد تصمیم گرفتم مطالبی رو در مورد موضوع (1) انتشار بدم دیگه نمیتونم این مطالب رو به کنار همون مطالب قبلی موضوع 1 منتقل کنم،در این صورت هم موضوعات در هم ریخته می شه و بازدید کننده ها نمیتونن به راحتی مطلب مورد نظر رو پیدا کنند.این هم به این دلیل است که کد قسمت موضوع بندی بلاگ اسکای به شکل زیره و من نمیتونم موضوعات متشابه رو کنار هم قرار بدم:
(خلاصش اینکه میخوام موضوعاتم رو پوشه بندی کنم اما به دلیل بسته بودن کد قسمت پوشه بندی نمیتونم.)
<BlogSky:Category Body>
<div class="menu">
</div>موضوع بندی <div class="title">
<ul>
<BlogSky:Category Categories>

"</ li><a href="<BlogSky:Category RssHRef >
target
<"blank_"=
<a/>
nbsp&
"=a href>;
</BlogSky:Category HRef>
<"
</BlogSky:Category Title>
<a/>
;nbsp;&nbsp &
<BlogSky:Category PostCount />)</li>)

<BlogSky:Category Categories/>
<ul/>
<div/>
<BlogSky:Category Body/>
(قسمت وسطی که کمی فاصله از بالا و پایین داره همش یک خطه ولی به علت کپی کردن با هزار مصیبت اون خط رو چند تکه کردم.
امیدوارم که حداقل از دردسری که تحمل کرئم تا این کد رو کپی کنم بفهمید که من شدیدا به این درخواستم محتاجم و شما خم برای حل مشکلم راه حلی رو به من نشان بدید.
با تشکر jvd

موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سوالات شما”