دختر 17 ساله میلیونر

راههای رسیدن به موفقیت
موضوع جدید ارسال پست
sahel
حق آبو گِل داره!
حق آبو گِل داره!
محل اقامت: فارس / لارستان
تشکر کرده: 4 دفعه
تماس:

دختر 17 ساله میلیونر

پست توسط sahel »

تصویر

از 8 دلار پول توجیبی تا 70 هزار دلار درآمد ماهانه

دختر هفده ساله‌ای که میلیونر است احتمالا باید شخصیت جالبی داشته باشد. تعجب نکنید؛ ثروتش حاصل ارث و میراث نیست. او با قدرت، تلاش و ابتکار خود توانسته است این سرمایه را کسب کند. اشلی نام همین دختر خوش‌فکر است. از زمانی ‌که اینترنت به عنوان ابزاری برای کسب درآمد به کار رفت، قواعد کسب ‌و ‌کار سنتی کاملا از بین رفت و به این ترتیب همه افراد با هر سن و سالی توانستند مهارت‌ها و توانایی‌های خود را نه در حد کشوری بلکه در حد بین‌المللی بروز دهند. چرا که در فضای اینترنت بازاری به وسعت کره زمین و مشتریانی بیش از نهصد میلیون نفر وجود دارد و کافی است که درصد بسیار کوچکی از این افراد از خدمات شما استفاده کنند در این صورت اتفاقی که برای «اشلی» دختر 17 ساله افتاد برای شما نیز خواهد افتاد. در سال 2004 یعنی زمانی که اشلی تنها 14 سال داشت سایتش را با عنوان whatever life راه‌اندازی کرد و توانست در عرض 2 سال درآمد ماهانه خود را از هشت دلار پول توجیبی مادرش به 70 هزار دلار برساند. اشلی این سایت را برای نمایش کارهای طراحی خود ایجاد کرد و سرمایه‌گذاری او تنها 8 دلاری بود که از مادرش برای رجیستر کردن یک نام دامین گرفته بود! با وجود این‌که به گفته خودش در یادگیری و استفاده از زبان HTML بسیار کندفهم بود، سایتش را خودش ایجاد کرد اما جز تعداد محدودی از دوستانش، شخص دیگری علاقه‌ای به کارهایی که او روی سایت قرار داده بود، نشان نداد و نتوانست بازدیدکننده دیگری به سایتش بیاورد تا این‌که راه‌حل جالبی را برای این مشکل پیدا کرد. در آن موقع اشلی در سایت Myspace عضو بود و تازه با Customize کردن صفحه پروفایل خود در آن سایت آشنا شده بود، بنابراین تمام تلاشش را کرد و برای پروفایل خود یک طرح مناسب ایجاد کرد. بعد از آن هم‌کلاسی‌هایش از او خواستند تا برای پروفایل آن‌ها نیز طرحی ایجاد کند. اشلی از این فرصت استفاده کرد و طرح‌هایی که برای قالب پروفایل در سایت Myspace به کار می‌رفت را روی سایت خود قرار داد و از دوستانش خواست که از روی سایت طرح‌های مورد علاقه خود را انتخاب کنند و در سایت Myspace استفاده‌ کنند. او کم‌کم طرح‌های بیشتری را ایجاد کرد و روزانه چندین طرح مختلف را روی سایتش قرار می‌داد. در سال 2005 ترافیک سایت او به حدی افزایش یافت که مجبور بود برای سایتش یک سرور اختصاصی اجاره کند اما هزینه اجاره ماهانه سرور اختصاصی بیش از پول اندکی بود که او به دست می‌آورد. بنابراین به فکر کسب درآمد بیشتر افتاد و راه‌حل آن را در آگهی‌های گوگل دید. او در ابتدا فکر می‌کرد 50 دلار در ماه یک نتیجه رضایت‌بخش است اما چک 2790 دلاری گوگل برای او بسیار غیرمنتظره بود به طوری‌که مادرش اعتراف کرد این مقدار پول بیشتر از حقوق ماهیانه‌اش است. هم‌اکنون زندگی و کسب‌وکار اشلی در یک خانه 2 طبقه که آن را 250 هزار دلار خرید، متمرکز شده است و خواهر 8 ساله و مادرش با او در این خانه زندگی می‌کنند (پدر او در سن 42 سالگی بر اثر سکته قلبی فوت کرد). در سال 2006 یکی از شرکای تجاری سایت Myspace پیشنهاد خرید سایت اشلی را به قیمت بیش از 5/1 میلیون دلار به او ارائه کرد اما اشلی تقاضای آن‌ها را رد کرد و سه ماه بعد مجددا مدیران این شرکت با او تماس گرفتند و پیشنهاد جدیدی را مطرح کردند: 700 هزار دلار پول نقد، یک خودروی گران‌قیمت و شوی اینترنتی شخصی او با بودجه تبلیغاتی 2 میلیون دلار. اما اشلی در جواب به آن‌ها گفت: «من این سایت را از هیچ ایجاد کردم و می‌خواهم ببینم تا کی می‌توانم آن‌ را حفظ کنم». سایت اشلی در حال حاضر هفت میلیون بیننده در ماه دارد و هر ماه 60 میلیون بار صفحات سایت او بازدید می‌شود و درآمد ماهیانه او نیز هم اینک بیش از 70 هزار دلار است.

تصویر

آدرس سايت اشلي

! There is no finish Line !
starmax
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست توسط starmax »

میگم ازدواج کرده این دختره؟ یک ایمیل بزنیم بیاد تو مشهد تیم فعالیت کنه. ماهانه 2000 تومان :D
دانلود جدیدترین نرم افزارها
--------------------------
www.deltafoxy.com
www.deltafox.ir
www.p30fox.com
www.dlfox.com
sam-pontiac
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: هرکجا هستم ، که هستم
تشکر کرده: 2 دفعه
تماس:

پست توسط sam-pontiac »

خدایی بد فکری نیست فرزاد ! بگیم بیاد من ماهی 1000تومان میذارم روش ، ولی خدایی باریکلا داره :idea:
باید ما ایرانیا هم یه آستینی بالا بزنیم و مردونگی و غیزتمون و ثابت کنیم که ما هم تو اینترنت هستیم WE AAAARE و بریم برا فرزاد خواستگاری :lol:
گیر ندید
امضا بی امضا....
از منشیم وقت بگیرید
sahel
حق آبو گِل داره!
حق آبو گِل داره!
محل اقامت: فارس / لارستان
تشکر کرده: 4 دفعه
تماس:

پست توسط sahel »

پس قابل ِ ذكر كه در اينجور موارد ميتونيد با سوفيا و من مشورت كنيد !!!

:idea:
! There is no finish Line !
ehsan63
فعالان سایت
فعالان سایت
تشکر کرده: 6 دفعه

پست توسط ehsan63 »

کاش آدرس سایتش رو هم می ذاشتی ! :D
صدای زنگی به نشانه ی وقت خواب
با اندیشه ی او در سر
چگونه توانم خفت ؟
sofia_loren
مدیریت تالارگفتمان
مدیریت تالارگفتمان
تشکر کرده: 13 دفعه

پست توسط sofia_loren »

:D
شما فقط ok بده ...كارت نباشه ! 8) :idea:
...
ehsan63
فعالان سایت
فعالان سایت
تشکر کرده: 6 دفعه

پست توسط ehsan63 »

ولی من می خوام تحصیلاتم رو ادامه بدم ! :D
صدای زنگی به نشانه ی وقت خواب
با اندیشه ی او در سر
چگونه توانم خفت ؟
aliReza-HRH
مدیر - وب/گرافیک
مدیر - وب/گرافیک
محل اقامت: مناطق مسكوني
تشکر کرده: 12 دفعه
تماس:

پست توسط aliReza-HRH »

من باید با وکیلم مشورت کنم :)
مينويسم، من از خاطراتم
از همه خوبي ها و پستي هاي ذات آدم...
sourcesoft
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: مشهد
تشکر کرده: 3 دفعه
تماس:

پست توسط sourcesoft »

من که قصد ازدواج ندارم :D
می شه پشت تو واستاد میشه کشت، هر چی عشقه از ریشه خوب
aliReza-HRH
مدیر - وب/گرافیک
مدیر - وب/گرافیک
محل اقامت: مناطق مسكوني
تشکر کرده: 12 دفعه
تماس:

پست توسط aliReza-HRH »

کسی وکیل منو ندیده؟ :?
فکر کنم تو ژیان مهدی بوده :D
مينويسم، من از خاطراتم
از همه خوبي ها و پستي هاي ذات آدم...
starmax
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

پست توسط starmax »

حرفه خواستگاری و ازدواج که میاد آنهایی که تا الان سکوت هم کرده بودند میپرن وسط!! :D بابا gf ما از این پولدارتره. باباش بیل گیتسه!!! شایدم بیل خالی!!
دانلود جدیدترین نرم افزارها
--------------------------
www.deltafoxy.com
www.deltafox.ir
www.p30fox.com
www.dlfox.com
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “راههای موفقیت”