خاطرات شيرين گذشته

محلی برای ارسال نثرهای شما
موضوع جدید ارسال پست
nafise
حق آبو گِل داره!
حق آبو گِل داره!
محل اقامت: مشهد
تماس:

خاطرات شيرين گذشته

پست توسط nafise »

سلام به همه عزيزان و همراهان هميشگي گروه مشهدتيم
اينبار قصد دارم كمي به گذشته برگردم(يعني حدود ده ماه)و
به زماني كه اين گروه تازه پا گرفته بود
من هم مثل خيلياز شما از طريق ميلي كه از سوي گروه
ميعادگاه زده شد با اين گروه آشنا شدم و هم از روي كنجكاوي
و هم از روي نام جالبي كه داشت عضو اين گروه شدم
در اون موقع بخاطر دوره كارورزي بايد طراحي سايت رو
سريعا ياد ميگرفتم و اين موضوع رو يكبار براي گروه ميل زدم و مطرح كردم و ظرف حدود نيم ساعت ديدم جواب ميلم از طرف مدير گروه رسيد
خيلي خوشحال شدم كه اينقدر براي اعضا ارزش قائلند كه سريع جواب سوالات را ميدهند و از اون موقع پابه پاي گروه اومدم و سعي كردم همراه مفيدي براي گروه باشم
ميتينگ اولي كه برگزار شد محلي براي آشنايي بيشتر اعضا با يكديگر و مديران بود
جاي همه خالي ، ابتدا كه رفتم آقاي منصوري كه اونموقع از نظر سني پيشكسوت گروه بودند رو ديدم و بعد از ايشون آقا امير و آقا كريم اومدند
خيلي جا خوردم وقتي مدير اصلي و پايه گذار سايت رو ديدم و از خودم حسابي نااميد شدم
اينكه انسان در جواني تا اين حد اعتماد به نفس داشته باشه كه مسئوليت يك گروه رو قبول كنه خيلي همت قوي ميخواد.
ايشون و كريم تقريبا همسن بودند و خيلي اميدوار همانند حالا
البته در اون ميتينگ بچه هاي ديگه اي هم اومده بودند كه بحث اصلي در مورد پيشبرد اهداف سايت بود.
بعد از اون من با راهنمائيهاي مديران كمي در طراحي سايت مسلط شدم و از ميلهاي گروه استفاده ميكردم.
تا اينكه سايتwww.mashhadteam.netشروع به كار كرد و اين نويدي براي پيشرفت بچه ها و سايت بود.
در اون زمان دوستان خوبي بودند كه همكاران خيلي خوبي براي سايت بودند.
Nima malek كه هر چند وقت يكبار صفاتي براي اعضا عنوان ميكرد و ما هيچوقت موفق به زيارت ايشون در ميتينگ ها نشديم .
بعد از چندين ميتينگي كه در رستوران 59 در بلوار معلم برگزار كرديم تصميم گرفته شد كه محل ميتينگ رو عوض كنيم و يكبار در كافي شاپي نزديكي پاستور و يكبار هم در كافي شاپ توچال (احمد آباد)برگزار كردند كه اين آخري از همه شلوغتر بود و نصف كافي شاپ رو گرفته بود.
البته در اين ميتينگ آخري من به اتفاق دوست خوبم yalda تنها خانمهاي محترمه ميتينگ بوديم.
بعد از اين ميتينگ ها تصميم به برگزاري ميتينگ ورزشي گرفته شد.
در ميتينگ ورزشي اول من و عسل عزيز و خواهرم با عده اي از اعضاي سايت حاضر بوديم كه خوش گذشت و جاي همه خالي بود.
دوتا ديگه ميتينگ ورزشي هم در پارك ملت برگزار شد كه مثل قبلي ها خانوم ها استقبالي نكردند و به خوبي برگزار شد.
اينا رو كه گفتم همه مقدمه اي بود براي حرفاي اصليم
ببينيد بچه ها ، اين گروه الان ده ماهه كه فعاليت ميكنه و حدود دو ماه ديگه هم يكساله ميشه . خيليها بودند كه سنگ جلوي پاي مديران انداختند و سعي در مايوس كردن اعضاي گروه داشتند حتي با نام گروه توي ياهو گردوخاك كردند اما مديران همه اونا رو نااميد كردند و حالا اين گروهي كه ميبينيد حاصل تلاش همون عزيزان هست.
نبايد به خاطر كدورتي كه بيشتر حالت سوء تفاهم داشته فعاليتتون رو توي گروه قطع كنيد.
شقايق عزيز ، ريرا خانوم ، آقاي مضرابچي و بقيه هنرمندان گروه
من و مديران اصلا قصد حذف كردن بخش شعر سايت رو نداشتيم و هنوز هم منتظر مطالب زيباي شما هستيم
اگر هم اهانتي به شخصي شده پوزش ميخوام و از شما عزيزان ميخوام كه يار نيمه راه براي گروه نباشيد.
اگر به خاطر گفته هاي من يك سوء تفاهم به وجود اومد و مديران سايت رنجيدند واقعا متاسفم و بازهم ميگم كه اون بحث گذشته تجربه اي براي من و خيليها شد كه خيلي از فايلهارو به اسم گروه دانلود نكنيم و مراقب افراد سودجو و مخالف باشيم.
خيلي خوشحالم كه تيم برنامه نويسان هم در حال شكل گيري هست و اميدوارم اين گروه به زودي آغاز به كار كند.
منهم اگر شرايط كاري و محيط اجازه بده حتما در خدمت شما خوبان خواهم بود.
اگر طولاني شد معذرت ولي اميدوارم ((دست به دست هم دهيم به مهر ، سايت محبوب خويش را كنيم آباد))
هميشه با هم باشيم تا يك سالگي سايت را با شادي جشن بگيريم.
شاد باشيد
آرزومند آرزوهاي شيرين شما خوبان

در تاریخ زندگی خوانده ام : دوستی یک اتفاق،جدایی یک قانون، و تنهایی یک رسم است.
nader_5
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط nader_5 »

مطلب جالبی بود از اون مطالبی بود که ما کاربران جدید سایت و گروه دوست داریم بخونیم تا با این گروه بیشتر اشنا بشیم حالا بد نیست از زبان خود مدیران خاطراتشون رو بشنویم که این 10 ماه چه جوری گذشته امیدوارم که اقا مهدی و دیگر مدیران یه مقدارم در مورد خودشون بگن منظورم از خودشون چندتا مدیر و اینکه بانی این گروه هدف اصلیش از راه اندازی مشهدتیم چی بوده امیدوارم برای یک سالگی این گروه جشنی بگیرید تا همه دور هم جم بشیم موفق/پیروز و سربلند باشید در پناه الله
nafise
حق آبو گِل داره!
حق آبو گِل داره!
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط nafise »

سلام
شما براي اينكه اين مطالب رو بدونين ميتونين از بخش ((درباره مشهدتيم))استفاده كنيد كه صفحه اول سايت هست
موفق باشيد
در تاریخ زندگی خوانده ام : دوستی یک اتفاق،جدایی یک قانون، و تنهایی یک رسم است.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “نثر”