TAPI,IVR,شبيه ساز خط تلفن

در اين بخش سوالات خودتون رو مطرح كنيد
موضوع جدید ارسال پست
wanted
کاربر جدید
کاربر جدید

TAPI,IVR,شبيه ساز خط تلفن

پست توسط wanted »

سلام. اميدوارم حالتون خوب باشه،
من يك سئوال در مورد سيستم هاي تلفن گويا داشتم. همينطور كه مي دونيد براي كار روي اين سيستمها كسي كه مي خواد خوب و جدي كار كنه بايد يك سري امكانات رو هم داشته باشه كه حالا در اين بين بعضي چيزا واقعا براي بعضي ها مثل من مقرون به صرفه نيست...مثل تست كردن نحوه عملكرد برنامه تلفن گويا كه نياز به دوخط مجزا داره و همچنين يك سري هزينه هاي اضافي هم تحميل مي شه...
ولي من شنيدم كه مي شه روي يك سيستم به طرزي خاص اين عمليات رو شبيه سازي كرد حالا با يك نرم افزار شبيه ساز يا هر جور ديگه اي كه باز شايد شما تجارب يا پيشنهادهاي بهتري داشته باشيد اين كار رو انجام داد..خلاصه كاري كرد كه يك سري اطلاعات روي پورتي كه مودم بهش وصل هست ريخته بشه و مودم فكر كنه كه اين يك تماس واقعي از دنياي بيرون هست....

من مدت زياديه كه دنبال همچين شبيه سازي مي گردم و تا حالا هر شبيه سازي رو كه بگين گير آوردم الا اين يكي:cry:
واقعا ممنوم مي شم كسي بتونه كمك كنه و خانواده اي رو از نگراني بيرون بياره.
در ضمن اكتيو ايكس ExceleTeleTools هم مي خواستم بدونم ابزار جالبي هست يا نه؟
با تشكر از مديرا محترم تالار.

mahdi
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط mahdi »

سلام دوست من
در مورد شبیه ساز برات تحقیق میکنم و خبرش رو بهت میدم. در مورد ExceleTeleTools باید عرض کنم توابع کتابخانه ای خوبی رو در اختیار شما میگذاره. در ضمن شما از چه زبانی استفاده میکند. البته این سوال فقط از روی کنجکاوی هست
مهدي
مردي از دياري ديگر

http://irbook.ir
wanted
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط wanted »

ممنونم ازت مهدي جان...
من از چند تا زباني كه تا حالا كار كردم از هر كدوم كه بتونم راحتتر و بهتر به حل مسئلم برسم استفاده مي كنم... و الان مشغول كار روي كلاس پورتها در سي شارپ هستم.

ممنون مي شم در اون مورد كمك كني.
pbvo
کاربر جدید
کاربر جدید

EXCELE TELE TOOLS

پست توسط pbvo »

سلام
میخواستم از دوستان عزیز خواهش کنم که اگه EXCELE TELE TOOLS رجیستر شده را دارن لطف کنن یه جوری به من بسونن چون خیلی بهش احتیاج دارم مخصوصا EXCELE TELE TOOLS V3.7 را بهمراه کرک(serial number)

با تشکر
mahdi22m
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط mahdi22m »

سلام دوست من
چرا از KDTELE استفاده نمی کنید؟
مهدي
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “#C”