ميشه بسه

نظرات و پیشنهادات خود را در مورد این سایت در این انجمن مطرح کنید
موضوع جدید ارسال پست
nafise
حق آبو گِل داره!
حق آبو گِل داره!
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط nafise »

سلام
من رو ببخشيد اما ميخواستم يه فضولي بكنم و نظري بدم
ببينيد بچه ها
مديران گروه حق دارن از ما دلخور باشن
چون اين گروه از ابتدا هم با هدف آموزش شروع بكار كرد اما الان بيش از 90 درصد ارسالي ها رو متن و شعر گرفته و يك مطلب آموزشي و علمي هم ديده نميشه كه كاربرها ارسال كنند
چرا؟
چرا اصلا علاقه اي نشون نميدين؟
اگر سايت ادبيات ميخواين برين سراغ اينطور سايتها
ولي اگر از اين گروه خوشتون اومده پس همكاري كنيد.
نظر بدين كه چه مطالب آموزشي ميخواين كه راه بيفته
لطفا همكاري كنيد
همين

در تاریخ زندگی خوانده ام : دوستی یک اتفاق،جدایی یک قانون، و تنهایی یک رسم است.
Mezrabchi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط Mezrabchi »

سلام
عذر ميخوام ولي اين نهايت تبعيض است كه مديران سايت حق داشته باشند تصاوير دلخواهشان را داشته باشند و ما محدود به ليست آقا مهدي باشيم.
در ثاني، ميشه بگيد جديدا چند تا مقاله علمي و عملي توسط گردانندگان سايت ارسال شده تا براي من كه تازه عضو شدم باعث جذابيت بشه؟
اگه به آرشيوهاتون هم نگاه كنيد مي بينيد اكثرا نيمه كاره رها شده!
بعضي هاشون هم خيلي قديميه!
سوم اينكه آنچه در اينگونه سايتها بيشتر به چشم مي آيد حالت نظردهي و فوريوم است، و مقالات علمي كمتر جلب توجه ميكند.
بخش عظيم صفحه اول هم كه بايد تاثيرگذارترين قسمت سايت باشد، اختصاص دارد به خبرهايي كه هر از چند گاهي بصورت كاملا ابتدايي به روز ميشود.
هر جاي حرفام اشتباه است بفرماييد تا اصلاح كنم
ولي به من كه تازه وارد هستم و سايتهاي بسيار ديگري براي آموختن سراغ دارم حق بدهيد كه كدام را انتخاب كنم. نه ؟!؟!؟!
با تشكر.
مردي براي فصل سرد.
آق ماشال مضرابچی - ریاست زورخانه
shaghayegh
حق آبو گِل داره!
حق آبو گِل داره!

پست توسط shaghayegh »

سلام
بايد عرض كنم كه مديران هم حق دارن ولي بايد عرض شود كه بعضي ها كه مثل من نمي تونن مطالب آموزشي ارسال كنن و فقط مي تونن با فرستادن شعر و يا داستان در اين سايت حضور داشته باشم، ولي اگر قرار باشه كه ديگه شعر نفرستيم يا مشاعره نداشته باشيم و يا اينكه بيشتر به مطالب اموزشى تكيه كنيم من حاضرم قول بدم كه بيشتر بچه ها مي مونن كه چي واسه سايت بفرستن . (البته يكي از اين افراد هم خود من هستم )در هر صورت من نمي خوام فضولي كرده باشم ولي بايد بگم كه در قسمت مطالب آموزشي هم زياد مطلبي نوشته نشده . در هر صورت خود دانيد شما باز بهتر مي دونيد كه چي لازم هست و چي لازم نيست .
ببخشيد كه تو كارتون فضولي كردم . :oops:
به ياد آرزوهايي كه مي ميرند سكوتي مي كنم سنگين تر از فرياد
nafise
حق آبو گِل داره!
حق آبو گِل داره!
تماس:

پست توسط nafise »

سلام دوستان
منظور من رو بد برداشت کردید
ببینید،من و مدیران نمیگیم که شما فقط فعالیت آموزشی داشته باشید
اما اون هم موضوع مطرح در این سایت هست
شقایق عزیز
ایرادی داره که در کنار متنها و سخنانی که میفرستی یک خبر دسته اول از سایتهای خبری هم به بخش ارسال مطلب و خبر بفرستی
یک تازه وارد یا حتی خود شما وقتی وارد یک سایت میشی اول مطالب حاشیه رو نگاه میکنی یا متن داخل صفحه اول رو؟
اگر ببینی یک مطلب دوروز صفحه اول و مطلب اول هست چه فکری میکنی؟
غیر از اینه که مدیرها وقت جمع آوری مطلب ندارند و اعضاء هم علاقه ای به اینکار ندارند و کم کم اعضاء فقط حالت فرمالیته پیدا میکنند و مطالب نیز به روز نمیشوند و به قولی سایت وفعالیتها میخوابند.
البته این نظر منه
آقای مضرابچی عزیز
من قصد توهین نداشتم که اونطوری گفتین(بچه که زدن نداره) اما یک کمی منصفانه قضاوت کنید.
مثلا شما یا شقایق عزیز هیچی مطلب آموزشی بلد نیستین؟
حتی مجله ، روزنامه یا اخبار علمی نگاه نمیکنین تا 5خط مطلب بفرستید
من هم ادعائی ندارم چون متاسفانه گرفتار بودم و سیستمم جائی بود که امکان آنلاین شدن نداشتم
اما تا جائیکه توان داشتم و عقل ناقصم اجازه میداد مطلب میفرستادم
شماها حتی یک نرم افزار کاربردی هم بلد نیستید واقعا؟
یعنی نمیتونین حتی روزی چند خط آموزش یک برنامه ایکه یاددارید رو به عهده بگیرید؟
البته اگه علاقه ای به اینکارها ندارید این یک بحث جداست
از بنده به عنوان عضو کوچکی از گروه گفتن بود... و اما آقای مضرابچی
مدیرها هم عکسهای داخل آلبوم عکس رو استفاده میکنن
شما برید به قسمت مشخصات کاربری ، پائین صفحه یک بخشی بنام آلبوم عکس هست که با رفتن به این قسمت نام سه تا گالری عکس بالای صفحه دیده میشه
شما یکی از گالری ها رو انتخاب کنید و دکمه کنار گالری رو که الان اسمش یادم نیست (فکر کنم تائید بود)بزنید
به این ترتیب میتونین عکسها و یا شمایلهای کاربری رو ببینید
موفق باشید
s_rira_s
کاربر معمولی
کاربر معمولی
تماس:

پست توسط s_rira_s »

سلام
خوب مثلا من يه زماني مي خواستم آموزش زبان C رو بنويسم كه بدليل حجم كاري منصرف شدم حالا از آن گذشته آموزش فتوشاپ برام خيلي راحتر هستش كه خيلي وقت هم هست تو فكرشم اما چه فايده من بخوام بنويسم اما نتونم حتي يك عكس درست و حسابي بگذارم ، آخه بدون تصوير و توضيح روي آن مطلب آموزشي چندان موثر نمي افته !
در ضمن از تمام اينها گذشته اينهمه بياي و تايپ كني از كجا مطمپن كه اين مطالب خواننده داشته باشه !
از اينهمه پراكنده گويي مي خوام اين نتيجه گيري رو بكنم كه
1: امكانات سايت براي اين چيزا كافي نيست
2: بايد از اعضا هم خواسته بشه كه آن چيزايي كه نياز دارند رو بيان كنند تا بر اساس اونا ديگر اعضا به تبادل نظر بپردازند .
و يك چيز ديگه يه سري به اين سايت آموزشي بزنيد كه آموزش برنامه هاي گرافيكي هستش ، مي خوام بگم اين فايده نداره كه مثلا يه نرم افزار ( يا هر چيز ديگه رو ) از منوي File شروع كرد به توضيح وظايف داد ... حالا يه سر به اين سايت بزنيد تا منظور منو متوجه بشين :
http://forum.majidonline.com
وقتي همچين فضايي ايجاد بشه مسلما اعضا هم ترغيب مي شن در اين زمينه مطلب ارسال كنند حالا اين يك سايتي هستش كه مطالب خاصي ( گرافيك ) رو پوشش مي ده ولي چه خوبه كه در اين سايت بشه در محدوده گستردتري صحبت بشه .
با تشكر از همه
ري را
mahdi
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط mahdi »

سلام
من 3 نكته ميگم :
1 - وقتي دوست من مضرابچي عزيز پنل كاربري خودش رو نگاه نكرده كه ببينه همه مي تونند عكس مورد علاقه خودشون رو بگذارند چطور ميگن كه مطالب سايت قديمي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2- اصلا قبول! همه بدرد نخور يا قديمي يا نيمه كاره! شماي كه اعتراض ميكنيد چقدر تلاش ميكنيد كه اين وضع عوض بشه! صحبت خيلي راحته بسيار راحت! اما عمل سخته

3 - ري را خانم من و همه مديرا بارها و باراها گفتيم شما اگه اهل فعاليت باشيد ما تا جايي كه بتونيم براتون امكانات فراهم مي كنيم . گفتيم بارها كه شما نيازهاتون رو براي شروع كار به ما اعلام كنيد اما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اين ها رو براي همه دوستان دارم ميگم. اگه به هر چيزي اعتراض داريد سعي كنيد عوض اش كنيد نه اينكه با حرف از همه چيز شانه خالي كنيم.

موفق باشيد
مهدي
مردي از دياري ديگر

http://irbook.ir
fahima
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: زير آسمان خدا

پست توسط fahima »

من هم با آقا مهدي كاملا موافقم ..
فقط گفتن كافي نيست.سعي كنيم عوضش كنيم :wink:
nafise
حق آبو گِل داره!
حق آبو گِل داره!
تماس:

پست توسط nafise »

ري راي عزيز و دوستان محترم بازم سلام
البته ببخشيد بيشتراز كوپنم حرف ميزنم اما ميخواستم يه حرفي بزنم در مورد جواب دوستان
اگه كسي فتوشاپ بلد باشه ميتونه عكسها رو هم در سايتي قرار بده و لينك اونو در سايت بذاره
البته من هم اينكار رو براي html انجام داده بودم ولی سایت و کارهائی که باید انجام میدادیم فراموش کردم
از آقای منصوری خواهش میکنم لطف کنن و مقاله ای که در این مورد فرستاده بودند دوباره بذارن صفحه اول تا دوستان استفاده کنند
البته اگه امکان داره طرز استفاده از عکسها رو هم توضیح بدید
ممنونم
راستی ری را جان
این متن پائین نوشته هامو بخون و ناامید نباش :wink:
خوش باشین
s_rira_s
کاربر معمولی
کاربر معمولی
تماس:

پست توسط s_rira_s »

سلام
اي بابا چه فايده كه باز اينجا تو سر و كله هم بزنيم و دنبال مقصر بگرديم ؟!
هر كي راست مي گه يا علي،شروع كنه ؟!!
پس : من به اين چيزا وارد نيستم فقط بهم بگين با اين عكسا ميشه چي كار كرد ؟ يعني كجا ميتونم Upload كنم
در ضمن سري به اون سايت زدين ؟؟ خوشتون نيومد كه حرفي نزدين ؟
در ضمن مي خواستم بگم كه آوزشي بودن سايت تنها در ارسال مقاله نيست،همين كه بچه ها سوال هاشون رو مي پرسن هم مربوط به اين قسم فعاليت در سايته !
ري را
nafise
حق آبو گِل داره!
حق آبو گِل داره!
تماس:

پست توسط nafise »

ريرا خانم
من قصد مجادله و به سروكله هم زدن ندارم
و به سايت مجيد آنلاين هم سر زدم
خيلي قشنگ بود ولي اين هم براي ما امكانپذير هست اگر همه بخوان
من اگه آدرس رو يادم بود ميگفتم ولي شما هم اگه ميرين توي يك سايت علمي و مطلب جالبي داره اون رو به قسمت ارسال مطلب و خبر بفرستين
اينم ميشه همكاري
نه؟
آخه مشكل اينه كه دوستان پرمحبت سپوال هم نمي پرسند
ولي بازم خيالي نيست
ما بازهم ادامه ميديم به همكاري اما مثمر ثمر
شاد باشيد
mahdi
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط mahdi »

سلام
در مورد مجيد و سايتش! بايد عرض كنم من 6 ماهي هست كه عضو اش هستم حتي ميتونيد جواب من به سوالات آنها رو ببينيد. من يكي دوهفته اي كه سايت مشكل داشت آنجا سر ميزدم تو همون مدت كم تعداد سوالاتي كه جواب دادم از كل سوالاتي كه دوستان پرسيده بودن بيشتر بود.
مشكل اينكه همه ما دوست داريم همه چيز حاضر و آماده جلو مون آماده باشه و هيچ تلاشي نكنيم. هر كسي محدوده اطلاعاتي محدودي داره. قصد تشكيل گروه هم همين بوده كه اين محدوده اطلاعاتي افزايش پيدا كنه.
مهدي
مردي از دياري ديگر

http://irbook.ir
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “نظرات و پيشنهادات”