Kaspersky Personal Security

بحث و گفتگو راجع به نرم افزارهاي مختلف كامپيوتري
موضوع جدید ارسال پست
ali-msh
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: آنجا که دل خوش است
تماس:

Kaspersky Personal Security

پست توسط ali-msh »

شرکت Kaspersky یکی از پیشتازان در ارائه ی نرم افزارهای ضد ویروس که با محصول قدرتمند Kaspersky AntiVirus خود به محبوبیت و معروفیت فراوانی دست یافته است , این شرکت محصولی به نام Kaspersky Personal Security Suite عرضه نموده است که بسته ی امنیتی قدرتمندی برای کاربران خانگی به شمار می رود .
این بسته ی نرم افزاری سیستم شما را در مقابل جدیدترین خطرها و نرم افزار های مخرب و جاسوس و انواع ویروس و کرم و تهدید های اینترنتی ایمن می سازد . با هم به بررسی برخی ویژگی های اصلی این نرم افزار بپردازیم :

محافظت علیه انواع ویروس : افرادی که با ویروس کش Kaspersky کار کرده باشند حتما با عملکرد سریع و دیتابیس بسیار قدرتمند این نرم افزار در شناسایی انواع ویروس آشنایی کافی دارند . به صورت Real-Time از فایلها و تمامی راههایی که ممکن است ویروس ها به سیستم شما وارد شوند مانند Email و وبسایتهای مختلف در اینترنت و انواع Removable Device ها و ... محافظت به عمل می آورد . به علاوه قادر به شناسایی و تشخیص ویروسهای درون بیش از 1200 فرمت فایلهای فشرده می باشد .
Kaspersky از همان ابتدا به توانایی آپدیت بالا و به روز کردن چندین باره در روز معروف بود و سیستم شما را همیشه در مقابل آخرین تهدید ها مطلع نگاه می داشت .

تصویر

ورود به صفحه ی دانلود برنامه و کرک

علي جان کجايي که اين بسته رو تاييد کني

علي شفق
Ali
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط Ali »

علی جان نیازی به تأیید نیست.
شرکت KasperSky با فعالیتش کار خودشو ثابت کرده .
خوبی این نرم افزار که من دیدم اینه بر خلاف Firewall های دیگه با نیوک و نگه داشتن cookies مشکلی نداره.
بازم می گم . قصد هیچگونه تبلیغاتی وجود نداره.
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست ... هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود ... صحنه پیوسته بجاست ... خرم آن نغمه که هرگز نرود از یاد
nafise
حق آبو گِل داره!
حق آبو گِل داره!
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط nafise »

من هم از این نرم افزار آنتی ویروس استفاده کردم
قابلیتهای خیلی بالایی داره . علاوه بر شناسایی ویروس های جدید ، توانایی بالا بردن سرعت اینترنت و ... را هم دارد.
من که خیلی از این نرم افزار راضی بودم
امتحان کنید
در تاریخ زندگی خوانده ام : دوستی یک اتفاق،جدایی یک قانون، و تنهایی یک رسم است.
PcBoyIr
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: مشهد
تشکر کرده: 1 دفعه
تماس:

پست توسط PcBoyIr »

یکی از بهترین هاست مخصوصآ Security Suite که دیگه همه چی داره ...
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “نرم افزار”