برنامه نويس ها حتما بخوانند

مثل ساختن برنامه هاي نصب كننده و ...
mahdi
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

برنامه نويس ها حتما بخوانند

پست توسط mahdi »

سلام
خوب من يك كار قشنگ ديدم كه محمد عزيز( فارسي نوك)‌كرده و آنهم شروع پروژه Open Source هست. ما هم اگه بچه هاي برنامه نويس سايت اهلش هستن شروع كنيم. پروژه تعريف كنيم. جلسات منظم داشته باشيم و با توانايي هاي هم آشنا بشيم و شروع به كار كنيم. هر كدوم از دوستان نظري دارند در همين بخش مطرح كنند.اگه كار گروهي باشه مطمين باشيد فشار زيادي روي بچه هاي گروه نخواهد بود.
براي موفق بودن و رسيدن به آينده اي روشن دستان من و توست اي دوست اي رفيق اي هم وطن كه بايد در يكديگر گره خورند و ايراني آباد سازند. پس هر آنچه مي تواني اين دستان را بفشار هر چند كه نيرويت محدود باشد. جمع نيروي من و تو سيلي است كه هيچ چيز توان مقابله با آن را ندارد. ( نمي دونم متن ادبي شد يا علمي :wink: )
در پناه خداوند مهربان و يكتا باشيد
مهدي منصوري
آخرین ويرايش توسط 4 on mahdi, ويرايش شده در 0.

مهدي
مردي از دياري ديگر

http://irbook.ir
fahima
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: زير آسمان خدا

پست توسط fahima »

برنامه نويسي open source يعني چي؟
mahdi
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط mahdi »

سلام
ببينيد دوست من
معمولا اينگونه پروژه ها تعريف ميشه آدمهاي مختلفي در جهان روش كار مي كنند. خاصيت اش هم اينكه كد برنامه براي همه قابل دريافت هست. اما هر كسي از اين كد استفاده كنه و ابزاري رو بر مبناي اون توليد كنه آن هم ميبايست به صورت كد باز ارايه شود.( البته اين قانون توسط مولف بايستي بيان شود).
خواصيتي كه داره باعث پيشرفت پروژه و جامعه نرم افزاري ميشه.
موفق باشيد
مهدي
مردي از دياري ديگر

nafise
حق آبو گِل داره!
حق آبو گِل داره!
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط nafise »

سلام به همه عزيزان
من هم آماده همكاري با گروه هستم
(اگه لايق باشم)
البته من مبتدي هستم
كمي در حد دو ماه يادگيري ويژوال بلدم و دلفي
به هرحال خوشحالم كه به فكر تشكيل تيم افتادين
در تاریخ زندگی خوانده ام : دوستی یک اتفاق،جدایی یک قانون، و تنهایی یک رسم است.
fahima
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: زير آسمان خدا

پست توسط fahima »

پس چي شد؟ :roll: :D
mahdi
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط mahdi »

با كدوم نيرو؟ 8)
مهدي
مردي از دياري ديگر

basa
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط basa »

با سلام خدمت دوستان

بايد بگويم كه فكرتان بسيار عالي هستش.
البته من هنوز برنامه نويس نشده ام ولي كمي تو زمينه VB فعاليت كرده ام .
خوشحال ميشم اگه بتونم كمكي بكنم.
در پناه ايزد منان :P
mina
کاربر معمولی
کاربر معمولی

پست توسط mina »

آره منم موافقم خيلي خوبه اگر وقت اجازه بده.
يا حق
memar_kochoolooo
همکار سایت
همکار سایت

پست توسط memar_kochoolooo »

با سلام به همه عزيزان
خب من چندان به برنامه نويسي وارد نيستم اما براي شما عزيزان پيشنهادي داشتم و اون اينكه هر يك از عزيزان كه تمايل دارن در اين زمينه فعاليت كنن ؛ چكيده اي از اطلاعات ؛ سوابق و تجربياتي كه در اين بخش دارن را براي مديران محترم سايت ميل كنن تا مديران سايت هم بتونن با توجه به توانايي هر يك از دوستان تا حدي كه شايسته است از همكاري آنها بهره مند بشن .
mahdi
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط mahdi »

پيشنهاد مناسبي است در ضمن هر كدام از دوستان هرچند به نظر خودشان اندك ميتوانند در اينگونه تيم هاي برنامه نويسي همكاري داشته باشند. در ضمن هدف اصلي اينگونه تشكل ها و هدف اصلي سايت مشهد تيم ارتقاع سطح معلومات دوستان و اعضاست. حال ممكن است يك نفر نكته اي را فرا بگيرد يا يك نفر نكته اي را آموزش دهد به هر حال همه در حال رشد خواهند بود و مسلما سرعت اينگونه رشد بيشتر از آن است كه فردي به تنهاي فعاليت نمايد
مهدي
مردي از دياري ديگر

arashkhan
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط arashkhan »

سلام به همگي

اولا بايد بگويم كه فكرتون بسيار عاليست.
ثانيا من يك زماني يك چيزهايي مينوشتم ولي هر بار كه يك برنامه داشت تموم مي شد اتفاقات دور از انتظار و دست سرنوشت (!!!) ترتيب همه چيز رو ميدادن مثلا دو بار كل هارد ديسكم فرمت شد ! (و از اونجايي كه من نميدونم كه اين طلسم (!) هنوز هم هست يا نه شايدبهتر باشه براي جلوگيري از اتفاقات احتمالي من رو به هيچ وجه تو گروهتون راه ندين. بعدا نگين نگفتي !) به همين دليل - و بسياري دلايل ديگر از جمله كمبود وقت و شايد هم تنبلي ! - مدتها بود كه چندان رغبتي به برنامه نويسي نشان نميدادم.

ولي وقتي پيشنهاد شما را خواندم ديدم فكر خوبيه (البته زمانيكه به تاريخ ارسال پيغام ها نگاه كردم تا حدودي نااميد شدم !) و تصميم گرفتم دوباره اين كار را شروع كنم.
درسته كه سن و تجربه كمي دارم(17 سالمه و كمي با vb كار ميكنم) ولي براي كمك - هر چند از نوع كوچكش - ميتونين روي من حساب كنين. اميدوارم به همين زودي بتونيد يك كار خوب رو شروع كنيد.(در ضمن من رو هم بي خبر نگذارين)
شاد و پيروز باشيد
mahdi
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط mahdi »

سلام به همه دوستان
اميد وارم موفق و منصور باشيد. من كه فعلا مسافر هستم انشاالله زماني كه برگشتم در خدمت دوستان علاقمند خواهم بود. البته انشالله در اين مدت يكي از دوستان شروع به فعاليت خواهد كرد و من هم به جمع شما خواهم پيوست.
موفق باشيد
مهدي
مردي از دياري ديگر

موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “عمومي”