یک سوال از طراحان ناک 7.9

سوالات شما در این بخش پاسخ داده می شود
موضوع جدید ارسال پست
starstar
کاربر جدید
کاربر جدید

یک سوال از طراحان ناک 7.9

پست توسط starstar »

با سلام خدمت مدیران سایت.چون فکر نمیکنم کس دیگری جز طراحان ناک 7.9 بتواند مشکل مرا حل کند.من یک بار پیغام دادم ولی جواب درستی به من داده نشد.من میخواهم بدانم چرا صفحات اضافی سایت در سایت من نمیاد.گفتید آن یک modules خبر است که بعد از زیاد شدن مطالب در سایت نمایش داده میشه ولی خبرهای قبلی من زیاد است به طوری که دیگر جایی در سایت نشان داده نمیشود مگر در صفحات اضافی سایت که آن هم اصلا وجود ندارد.حالا لطف کنید یک راه حل پیش پای من بگزارید که من چه کنم و یا چگونه این مشکل رو حل کنم.

sir-die-hard
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: درگذرگاه عبور با معرفتان
تماس:

پست توسط sir-die-hard »

سلام دوست عزیز.

والا من که به درستی نفهمیدم مشکل اصلی شما از چیست!

اما تصور می کنم شما نمی دانید اخباری که در مدت ها پیش در سایت وارد کرده اید و الان در لیست اخبار شما نیست در کجا ذخیره شده است!!؟؟!!

در هر حال من پیشنهاد می کنم ماژول نقشه سایت را نصب نمایید تا مجموعه ی کلملی را از ارسالات شما به شما نشان دهد.سپس به ما بگوییو منظور اصلی شما چیست

علی علی
اولین سایت تخصصی درخواستها در کشور.ارائه درخواست ها با لینک مستقیم
ali-msh
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: آنجا که دل خوش است
تماس:

پست توسط ali-msh »

starstar عزیز بله درسته این یک ماژول هست
کمی صبر کنید این قابلیت در نوک 8 مشهد تیم گنجانده شده

انشاالله بزودی منتشر میشه ، بخدا بچه ها خیلی براش زحمت کشیدند شما هم با صبرتون ما رو مورد لطف قرار میدید
علي شفق
starstar
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط starstar »

با سلام دو باره.آقای sir die hard مشکل من نداشتن صفحات اضافی سایت است.همونی که در آخر صفحات سایت به شکل بلوک وجود داره و با شماره بندی مثل 1 2 3 نوشته شده که با کلیک بر روی هر یک از آنها به صفحات دیگر سایت یا همان قبلی هدایت میشویم.که در سایت من وجود نداره .به چند سایت دیگر سر زدم آنها گفتند این به صورت اتوماتیک بعد از زیاد شدن مطالبتان در سایتتان نمایش داده میشود که هرگز چنین چیزی نشد.ولی از صحبتهای آقا علی مثل این که این امکان در مشهد تیم فعلا وجود نداره. از علی آقا هم ممنونیم که با حوصله جواب سوالات ما را میدهند و به گروه مشهد تیم خسته نباشید میگم
oops
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط oops »

سلام به همه ي بچه هاي مشهد تيم

من دو تا سوال داشتم

نكته: همون اول جا داره از زحمات فوق العاده ي بچه هاي مشه تيم تشكر كنم

1- من سايتمو با 1.7.9 راه اندازي كردم [ نصب كامل شده ] اما بالاي صفحه اين مياد

Warning: include_once(language/lang-.php) [/phpmanual/function.include-once.html]: failed to open stream: No such file or directory in /home/salamdan/public_html/fa/nuke/mainfile.php on line 301 Warning: include_once() [/phpmanual/function.include.html]: Failed opening 'language/lang-.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/salamdan/public_html/fa/nuke/mainfile.php on line 301

2- و دوم اين كه تنظيمات سايتمو عوض ميكنم [ مثلا قالب ] اين تنظيمات همه جا تغير ميكنه غير از صفحه اول

لطفا كمكم كنيد!! :cry: :cry:
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سوالات شما”