خوش آمدید

محافظت از فلش مموری با NTFS Drive Protection

محافظت از فلش مموری با NTFS Drive Protection

در این مطلب به معرفی NTFS Drive Protection جهت محافظت از دیسک های قابل حمل میپردازیم. کاربران با نصب آنتی ویروس بر روی کامپیوتر های خود سعی در محافظت از اطلاعات دارند اما برخی اوقات بر حسب شرایط ، شما فلش خود را به کامپیوتر یک مکان عمومی متصل می کنید و در کمترین زمان فایل های اصلی شما مخفی و تعدادی فایل ویروسی به فلش شما اضافه می شود.


طبیعتا شما نمی توانید برای هر سیستمی که میخواهد فلش خود را متصل کنید آنتی ویروس نصب کنید اما این امکان وجود دارد فلش را در کامپیوتر خود پس از اینکه فایل های مورد نیاز را منتقل کردید قفل و بعد با خیال آسوده به هر سیستمی متصل نمایید.

در این صورت امکان انتقال فایل به فلش تا زمانی که مجدد از طریق نرم افزار NTFS Drive Protection دسترسی نگارش را باز نکرده اید فراهم نخواهد بود. البته ممکن است شما بخواین فایلی را برای خود از سیستم ناشناس کپی کنید و با تمهیدات بالا این امکان وجود نخواهد داشت ، اما قطعا از ویروسی شدن و دردسرهای بعد از آن بهتر است. نهایتا فایل را از طریقی دیگر مثل ایمیل ، پیام رسان ها و .. برای خود ذخیره میکنید. خطر ویروسی شدن فلش ها برخی اوقات خیلی زیاد است و ممکن است فلش شما کاملا غیر قابل استفاده شود و حتی برخی از نرم افزار های تعمیر فلش یا ... نیز نتوانند مشکل را برطرف کنند

 

آموزش کار با نرم افزار NTFS Drive Protection

1 . فلش را ابتدا یکبار با بصورت NTFS فرمت و اطلاعات خود را منتقل نمایید

2 . نرم افزار را دانلود و حالت فشرده خارج نمایید.

3 . DriveProtect را اجرا نمایید

4 . در بخش Target drive باید نام فلش مموری شما انتخاب شده باشد

5 . برای قفل کردن فلش گزینه Start Protection را کلیک نمایید

6 . جهت خارج شدن از حالت قفل نیز Stop protection را انتخاب نمایید

 

دریافت NTFS Drive Protection

 

تصویری از محیط نرم افزارکپی
لینک اشتراک گذاری

  • 1669
  • 0